Telefon
798 807 052
E-mail
biuro@ipomagalnia.pl
Adres
Bydgoszcz, ul. Chodkiewicza 7/1B
Godziny pracy
8:00 - 16.00

iPOMAGALNIA

O nas - inspiracją są dzieci

Stworzyłyśmy Pomagalnię dla naszych dzieci oraz dla siebie....

Jako że jesteśmy mamami wielodzietnymi, razem mamy ich siedmioro, znamy potrzeby dzieci od podszewki.

Pierwotnie – z uwagi na Tosię, najstarszą z naszych wspólnych dzieci - pojawiła się myśl o stworzeniu miejsca dla ósmoklasistów, aby w przyjaznej atmosferze przygotować ich do stojącego przed nimi wyzwania – egzaminu do szkoły średniej.

Wiemy, jak bardzo młodzież jest zmęczona klasyczną edukacją szkolną, jak bardzo jest znudzona nauką. Przecież tak nie musi być, kiedy edukacja poprowadzona jest w ciekawy, odkrywczy sposób przez magicznych, kochających uczyć ludzi, w domowej, przytulnej atmosferze. Postanowiłyśmy stworzyć miejsce spotkań dla młodzieży, która ma ochotę uczyć się z przyjemnością.

Nie mogłyśmy też pominąć naszych rodzinnych “maluchów”- Jadzi, Stefci i Łucji zwanej przez wszystkich po prostu Luśką. Dla nich, ich rówieśników, a także dla rodziców, którzy myślą podobnie do nas - stworzyłyśmy miejsce, którego bardzo brakowało w naszym mieście.

Miejsce, w którym można będzie urządzić ekologiczne, zdrowe, kreatywne urodziny w gronie przyjaciół naszych maluchów. W pędzącym świecie, przepełnionym bodźcami, chciałyśmy, aby urodziny w Pomagalni były inne – kreatywne, uczące uważności, oczywiście tylko ze zdrową żywnością. Tak – TORT może być słodki bez cukru!!!

Skoro jest miejsce dla dzieci – dlaczego nie stworzyć miejsca dla rodziców, przecież mawia się – szczęśliwi rodzice – szczęśliwe dzieci. Zrodziła się myśl, że powinnyśmy działać całościowo, tylko wtedy będzie miało nasze magnum opus sens. Nasi mężowie – Maciek – obieżyświat, propagator jogi i medytacji oraz Michał – zarażający swoim ciepłem i uśmiechem każdego człowieka – byli inspiracją do szerszej działalności Pomagalni.

Tak!!!

Zróbmy to dla siebie, naszych przyjaciół, ich znajomych – i nie tylko mam - zatroszczmy się o nas, o nasz samorozwój. Planujemy zajęcia z jogą, treningi uważności, terapię śmiechem, misami dźwiękowymi, warsztaty dla dobrego rodzica itd.... Pomysły się nie kończą..

Po prostu POMAGAMY w POMAGALNI.